Vstopna stran Kontakti
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Vojaški muzej Slovenske Vojske
Sample image

Vojaški muzej Slovenske Vojske
Kadetnica
Engelsova ulica 15
2111 Maribor
Tel.: +386 2 449 5006
Fax: +386 2 449 5377
www.vojaskimuzej.si
E-mail: vojaski.muzej@gmail.com



NAČELNIK VOJAŠKEGA MUZEJA SLOVENSKE VOJSKE
podpolkovnik mag. Zvezdan Marković
zvezdan.markovic@mors.si
zvezdan.markovic@gmail.com


Višji častnik pomočnik za muzejsko dejavnost
podpolkovnik Jože Lebar
joze.lebar@mors.si

Administrator
Darja Vidmajer
darja.vidmajer@mors.si
darja.vidmajer@gmail.com

Častnik za podporo
stotnik Janez Semlak
janez.semlak@mors.si


SKUPINA ZA MUZEOLOGIJO

Pedagog andragog VII/2 - II
mag. Gregor Kastelic
gregor.kastelic@mors.si
kastelic.grega@gmail.com


Koordinator VII/2
Simona Pörš, univ. dipl. zgod.
simona.pors@mors.si
porssimona@gmail.com

Koordinator VII/2
Lenart Pupaher
lenart.pupaher@mors.si
lpupaher@gmail.com

Višji kustos
mag. Matjaž Ravbar
matjaz.ravbar@mors.si
ravbar@gmail.com

Višji kustos
Rok Filipčič, univ. dipl. zgod.
rok.filipcic@mors.si
file1980@gmail.com

Kustos
mag. Mladen Horvat
mladen.horvat@mors.si
mladenhorvat4@gmail.com


SKUPINA ZA TEHNIČNO PODPORO IN RESTAVRATORSKO KONSERVATORSKO DEJAVNOST

Podčastnik skrbnik za zbirke restavrator,
konservator, vodja skupine

poročnik Franc Pleteršek
franc.pletersek@mors.si

Podčastnik za zbirke logist SKEV
štabni vodnik Matjaž Česnik
matjaz.cesnik@mors.si

Podčastnik skrbnik za zbirke restavrator,
konservator

štabni vodnik Damjan Škafar
damjan.skafar@mors.si